
Steeds meer zoeken verzekeringsmakelaars samenwerking met andere financiële tussenpersonen. Maar tussen droom en daad staan wetten, … en de FSMA.
Naast de contractuele en vennootschapsrechtelijke afspraken moet er ook aandacht zijn voor de naleving van de financiële wetgeving en het belang van de klant.
Binnen dit thema zullen de sprekers ook iets dieper ingaan op de verschillende samenwerkingsvormen, btw-problematiek, samenwerkingsovereenkomsten, aandeelhoudersovereenkomsten…
Deze sessie combineert heldere juridische uitleg, diepgaand verzekeringsinzicht en praktische adviezen, zodat u als tussenpersoon met vertrouwen en kennis van zaken aan de slag kunt.
Schrijf u in vóór vrijdag 24 april 2026 via het onderstaande formulier.
Deel deze activiteit ook met uw professioneel netwerk. We verwelkomen graag alle verzekeringsmakelaars, experts, juristen en vertegenwoordigers van verzekeraars.
We kijken er naar uit om u te ontvangen!
1,5
De levenspartner van een lid kan eveneens deelnemen aan ledenprijs. Dit geldt niet voor andere familieleden of collega’s. Als sponsor kan u één afgevaardigde laten deelnemen aan ledenprijs. In dat geval vragen wij u om in het vakje lidnummer het woord “sponsor” te willen vermelden.
Tip: word lid voor slechts 53 EUR per jaar en geniet van verlaagde deelnameprijzen, dankzij onze sponsors! Klik hier.
Belangrijk: we vestigen er de aandacht op dat het te storten bedrag dat in de bevestigingsmail staat op de rekening van KVK moet staan ten laatste op vrijdag 24 april 2026! Zie de duidelijke afspraken hier.